Twitter’dan Para Kazanma – 2018 Ek Gelir İmkanı

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 10:51

Twitter’dan ek gelir elde etme imkanı oldukça sık kullanılmaktadır. Özellikle de gençler tarafından çok kullanılan bir ek gelir fikridir. Twitter’den ek gelir kazanabilmek için gününüzün belirli saatlerini internette geçirmeniz gerekmektedir. Daha çok öğrencilerin tercih ettiği bu ek gelir fikri, birçok gence ek iş kapısı açmıştır. Aşağıda sizler için birbirinden değerli Twitter’dan ek gelir fikirleri sunduk. En iyi şekilde değerlendirip, hızlıca para kazanabilmeniz tamamen sizin ihtiyacınız ve disiplininiz ile doğru orantılı olarak ilerleyecektir.

Twitter’dan Reklam Alarak Ek Gelir Elde Etme

Artık birçok Twitter kullanıcısı sayfasında reklam yayınlayarak ek gelir kazanmaktadır. Twitter’da ek gelir elde etmek için zamanınızın birçoğunda Twitter’da aktif olmanız gerekmektedir. Takip sayınızı artırmalı ve sürekli olarak düşüş yaşamamalısınız. Birçok firma ya da internet üzerinden satış siteleri Twitter’da reklam vermektedir. Bunlardan birini alarak Twitter’dan ek gelir elde edebilirsiniz. Reklam yayınlayarak ek gelir kazanmak sizin çok zamanınızı almamakla beraber yorulmadan kazanç sağlamanızı sağlamaktadır. Sadece gençler değil birçok ünlüde bu ek gelir fikrinden yararlanmaktadır.

Twitter’dan El İşi Satarak Ek Gelir Elde Etme

El işi yapan birini tanıyorsanız onunla anlaşma yoluna giderek Twitter hesabınızdan kar oranınızı ekleyerek satış yapabilir ve ek gelir kazanabilirsiniz. Bu ek gelir fikrini daha çok anne kız ikilisi yapmaktadır. Anne işler kız Twitter’dan satar. Bu ek gelir fikri ile birçok insan kazanç sağlamaktadır. İnternetten yapılan her şey gibi elbette bununda riskleri vardır. Bu riskler en aza indirilerek ek gelir elde etme yoluna gidilirse kazançlı çıkabilirsiniz. Birçok ev hanımı artık çeyizlerinden kalma dantel, kanaviçeleri, bluz, elbise, yatak örtüsü tarzında süslemeler yaparak Twitter’dan satarak ek gelir elde etmektedirler. Bu ek gelir fikirleri kullanarak işlerini büyüten ve sipariş üzerine çalışan birçok kadın vardır.

Twitter’dan kendi tanıtımlarını da yapmış olmakta ve müşteri bulmakta kolaylık kazanmaktadırlar. Sonuçta internet ülkenin her yerine ve yurt dışına ulaşmanız için erişilmez bir imkanı size kolaylıkla sunmaktadır. Birkaç kadın tanıyorum, bunlar yaptıkları dantel, kanaviçe, yatak örtüsü bez bebek, işleme bebek işini ek gelir olarak Twitter’dan başladılar ama daha sonra işlerini ilerleterek oyuncak ve diğer sanayilere işler yapmaya başladılar. Atalarımız “kadın isterse yapar diye” bunun için demiş olsa gerek biraz istek ve biraz azimle kadın her şeyi başarabilmektedir.

Twitter’dan Yemek Tarifleri Reklamı Yapma

Birçok restoran ya da kitabı çıkmış aşçılar kendi tanıtımlarını yapmaları için Twitterdan reklam vermektedirler. Bu reklamlardan alarak yayımlarsanız ek gelir fikrinizi de bulmuş olursunuz. Yemek tarifleri insanların değişik lezzetler arayışından dolayı en çok araştırılan konulardandır. O nedenle son zamanlarda Twitter kullanıcıları yemek tarifleri reklamlarını alarak ek gelir elde etmektedirler. Hatta bazı Twitter kullanıcısı kendi yaptığı yemekleri Twitter’dan satışa sunmaktadır. Bu daha çok turistlere hitap etmekte ve onların ilgisini çekmektedir.

Ülkemize gelmek isteyen ya da gelmiş olan bir turist Twitter üzerinden yemek siparişi vererek ülkemizin lezzetlerini tatmaktadır. Bu da Twitter üzerinden yemek satana da yemek tarifi reklamı yapana da ek gelir imkanı oluşturmaktadır. Diğer sosyal medya mecralarından nasıl ek gelir elde edebileceğinizi merak ediyorsanız aşağıdaki konularımızı da inceleyebilirsiniz.

Instagram’dan Para Kazanmak 2018

Facebook’tan Para Kazanma 2018

Etiketler:, , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir