Hızlıca Evden Ek Gelir için 8 Basit Öneri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 01:08

Evden ek gelir elde etmeniz için sizlere önereceğimiz birbirinden farklı ve popüler olan ev işleri ile özellikle ev hanımları ve öğrenciler çok güzel ek gelir elde edebilecekler. Aşağıda öneride bulunacağımız işleri ev hanımlarına veren firmaların sayısının çok olduğunu söylemek büyük bir yanlış olacaktır. Ancak kendi üretimini yapan ve bunları gerek internet üzerinden gerek ise mağazalarda satan insanların çok daha ek gelir kazanabileceklerini söyleyebiliriz.

Ancak kabul etmek gerekir ise ev hanımlarının ek gelir elde edebilmeleri için ürünlerini satabileceği bir dükkan veya mağaza kurma şansları ne yazık ki çok düşük. Ancak internet üzerinden yapacakları satışlar ile çok büyük kitlelere ulaşarak hatta bir mağaza veya dükkandan çok daha büyük kitlelere ulaşabilirler. Birbirinden değerli 8 önerimizi aşağıda okuyabilirsiniz.

 

Evde Ek Gelir için Sabun Yapımı

Evinizde sabun yaparak ek gelir elde etmeye başlamanız için ufak da olsa bir yatırım yapmanız söz konusu. Sabun yapımı hakkında bir bilginiz bulunmuyorsa bile Youtube üzerinden “Evde Sabun Yapımı” vb. şeklinde yapacağınız aramalar sayesinde onlarca teknik videoya ulaşabilirsiniz. Özellikle hediyelik eşya satımı yapan online mağazalar ve dükkanların ev yapımı sabunu tercih ettiklerini söyleyebiliriz.


Evde Ek Gelir Yaşlı, Çocuk ve Bebek Bakım Görevlisi

Bu işi yapmak ise günlük, haftalık ve aylık olarak 3’e ayrılıyor. Bu işi yapan kişilerin genellikle kontrol amaçlı yanlarında bulundukları ve herhangi bir zor durumla karşılaşan ihtiyaç sahiplerine yardım ettiklerini söyleyebiliriz. Bu işi yapabilmek için ek gelir iş ilanlarına göz atabilirsiniz. Günlük minimum 50 TL başlayan fiyatlar ile muazzam paralar kazanabilirsiniz.


Evde Ek Gelir için Nikah Şekeri Yapımı

Özellikle düğün sezonunda çok güzel ek gelir elde edebileceğiniz yıllar geçse dahi popülerliğinden ödün vermeyen bu iş ile birlikte özellikle ev hanımları ev ekonomisinin kalkınması için çok büyük fayda sağlayacaklardır. Özellikel size işi verenler ise düğün organizatörleri, iş ilanları siteleri oluyor. Nikah şekerimi yapımı toptan ve perakende olarak yapılabiliyor.


Evde Ek Gelir için Akvaryum Balığı Üretimi

Son yılların en popüler ek gelir kaynaklarından birisi olarak kabul ediliyor. Öyle ki yemini, suyunu ver mantığıyla yapılan bir iş olarak kabul gördüğü için son zamanlarından en çok tercih edilen ve en çok kazanç sağlayan ek gelir kapısı olmuş durumda. Akvaryum firmaları ile iletişime geçerek konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.


Evde Ek Gelir için Anahtarlık Üretimi

Anahtar yapımı ile ilgili yine Youtube üzerinden onlar videoya ulaşabilirsiniz. Ancak bu işin yıllardan beri kabul gören bir ek gelir kapısı olduğu için günümüzde pek tercih edilen bir ek gelir yöntemi değil. Anahtarlık üretimi işinden para kazanabilmek için kendinize ait fikirlerinizin ve modellemeleriniz olması gerekiyor. Bu işi yapan diğer insanlardan farklı olmalısınız. Herkesin yıllardır aşina olduğu anahtarlık modelleri üretmeniz ek gelir kazanmanız için çok parlak bir fikir olmayacaktır.


Evde Ek Gelir için Çanta, Ayakkabı ve Aksesuar Yapımı

Bu konu başlığımızda yer alan işlerin güzel kazançları olduğu gibi genellikle zevkli ve doğuştan yetenekli kişilerin yapabilecekleri işler olarak kabul görüyor veya bir dönem eğitimini almış olmasına rağmen bu eğitimin üstüne koymayan insanların ek gelir elde etmeyi düşündüğünden bu ek gelir yöntemini tercih edebileceklerini söyleyebiliriz. Instagram üzerinden satış yapabileceğiniz gibi çok büyük kitlelere de ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra özellikle kadınlar ile alakalı olan bu ürünlerin kesinlikle kazanç elde etmenizi sağlayacaktır.


Evde Ek Gelir için Örgü Yapımı

Geçtiğimiz yıllardan bu yana herkesin tercih ettiği örgüler özellikle günümüzde çocuklara yönelik ürünler sayesinde ek gelir elde etmek için çok iyi bir kazanç kapısı. Çin mallarının bu sektörde kötü ürünleri nedeni ile evlerde yapılan el emeği ürünlerin daha çok tercih edildiğini söyleyebiliriz.


Evde Ek Gelir için Etiketleme Yapımı

Tekstil sektörünün ülkemizde her geçen gün gelişmesi ile birlikte özellikle etiketleme işi ev hanımları için çok güzel bir para kazanma imkanı olmuştur. Etiketleme yapımı diğer işlere nazaran çok daha az fiyatlar ile firma sahipleri tarafından yaptırılıyor. Ancak yine de uzun senelerden bu yana güncelliğinden ödün vermiyor ve ev hanımları için ek gelir sağlıyor.

Etiketler:, , , ,

Hızlıca Evden Ek Gelir için 8 Basit Öneri için yapılan yorumlar : 4 Yorum yapıldı


 1. Nur  yorumladı. 5:58 pm - 02 / 12 / 2017:

  Evde nikah şekeri ve davetiye işleri yapabilirim.

 2. Nuriye  yorumladı. 6:13 pm - 12 / 12 / 2017:

  Evde boncuk işi yapabilirim benle iletişime geçer misiniz

 3. Zeynep hanim  yorumladı. 7:51 pm - 18 / 12 / 2017:

  Evde orgu yapiyorum. Cankiri da yasiyorum lutfen bana yardimci olur musunuz

 4. Alper kırca  yorumladı. 5:39 pm - 20 / 12 / 2017:

  Akvaryum ve balıklar konusunda çok bilgiliyim. Ek gelir elde edebilir miyim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir