Evde Ütü Yaparak Ayda 1000 TL Ek Gelir

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 01:27

Günümüzde tam zamanlı işlerin yanı sıra insanlar ek gelir elde etmek için de ek işlere ihtiyaç duymaktadır. Durum böyle olunca gerek evden gerekse internetten ek gelir elde edilebilecek iş kaynakları oluşmuş ve her geçen gün artmıştır. Durum böyle olunca da insanlar hem para kazanmak hem de boş vakitlerini değerlendirmek için ek işleri yapmaktadırlar.

 

Evde ütü yaparak para kazanmak özellikle ev hanımlarının yapabileceği ve tahmin edebileceğinizden çok daha fazla para kazanabileceğiniz bir iştir. Genç, bekar, memur, çalışan kadınlar ve öğrencilerin yoğun yaşadığı il ve ilçelerde bu işi yaparak para kazanan bir çok ev hanımı bulunmaktadır. Bu saydığımı kesimdeki insanların ütü yapmaya vakti olmadığı için yada üşendikleri için başkasına ütü yaptırması gerekmektedir. Onların yardımına ise bu durumun farkında olan firmalar veya bu işi yapmak isteyen ev hanımları koşmaktadır. Tabi ki tabiri caiz ise babalarının hayrına değil para karşılığında…

Günümüz alım ve satım koşullarına baktığımızda bu işi yapıp çok güzel paralar kazanan ev hanımları bulunmaktadır. Ülkemizdeki kadınların neredeyse hepsi ütü yapma konusunda başarılıdır. Durum böyle olunca aile ekonomisine katkı yapmak isteyen ev hanımları yine evinde çalışarak ek gelir kazanmaktadırlar. Eğer sizde ütü yapma konusunda kendinize güveniyorsanız ve bu meziyetinizi kazanca çevirmek istiyorsanız konu altına yorum yapmanın yanı sıra Google üzerinden araştırmalara koyulabilirsiniz.

Evde Ütü Yapma Fiyatları Ne Kadar?

İstanbul’da yaşayanlar bilir ki özellikle AVM’ler de ki ütücülerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Bugün gittiğiniz sıradan bir AVM’de bile en az 1 tane ütücü bulunmaktadır. Ayrıca ne kadar kazanabileceğiniz konusunda fikriniz olması açısından bir örnek vermek gerekiyor; İstanbul’un orta halli semtlerinden birisi olan Gaziosmanpaşa’da bile terzilere ütü yapması için vereceğiniz pantolon, gömlek, ceket vb. eşyalarınızın tanesi başına 5 – 10 TL aralığında bir fiyat alıyorlar. Bu rakamı gün içerisinde 10 kişi olarak düşündüğümüzde ise ortaya gerçekten çok güzel bir meblağ çıkıyor. Ve ek olarak Etiler, Beşiktaş, Kadıköy gibi maddi durumu daha iyi olan insanların yaşadığı semtleri göz önünde bulundurmanız daha mantıklı olacaktır.

Evde Ütü İşi Yaptırmak İsteyenler Kimlerdir?

Bu işi yaparak para kazanan bir ev hanımı var ve işi öylesine büyütmüş ki ayda 2.500 TL para kazandığını söylüyor. Kendisi en büyük hedef kitlesi olarak bekar memurları hedeflediğini ve onlardan çok fazla iş geldiğini dile getiriyor. Hatta ilk müşterilerini oğlunun okulundaki öğretmenler odasına giderek oradan bulduğunu söylüyor. Zaman geçtikçe çığ gibi büyüyen bir kitleye hitap etmeye başlamış ve sonrasında ise gerçekten iyi düşünerek kuru temizleme mağazalarını ziyaret etmiş. Bu ziyaretlerin sonrasında 2 kuru temizlemeci ile anlaşan bu hanımefendi  daha sonrasında kendi işlerine yetişemediği için kuru temizlemeciler ile çalışmayı bırakmış. Azimli olduğu için ise her geçen gün artan bir müşteri kitlesi var.

Hatta öylesine başarılı olmuş ki KOSGEB’e başvuruda bulunmuş. Girişimcilik eğitimini aldıktan sonra “Ütücü” adını verdiği projesi kabul görmüş ve 50.000 TL karşılıksız ve geri ödemesiz para almayı becermiş. Ve kendi mağazasını açtıktan sonra yanına 2-3 işçi almayı da düşünüyor.

Sizde bu durumu göz önünde bulundurduğunuzda ayda 1000 TL ek gelir kazanabilirsiniz. Tabi yukarıda bahsettiğimiz hanımefendi kadar azimli olmanız bile sizin için yeter de artacaktır bile…

Etiketler:, , , ,

Evde Ütü Yaparak Ayda 1000 TL Ek Gelir için yapılan yorumlar : 4 Yorum yapıldı


 1. Gökhan Serez  yorumladı. 5:52 pm - 02 / 12 / 2017:

  Şuan asgari ücret ile özel bir şirkette temizlik görevlisi olarak calismaktayim. Ev geçimi çocukların masrafı derken kenara para koymayı bırakın ay sonunu dahi zor getiriyoruz. Bu gibi işler için nereye müracaat etmemiz gerekiyor ?

 2. Melike  yorumladı. 7:42 pm - 06 / 12 / 2017:

  Evde bu işi yapmak istiyorum. Lütfen yardımcı olun.

 3. Makbule karcı  yorumladı. 9:55 pm - 06 / 12 / 2017:

  Peki bu işin garantisi var mı gerçekten? Bu işi gerçekten yapabilirim. Lütfen bana yardımcı olabilir misiniz?

 4. Gizem Hacı  yorumladı. 2:45 pm - 07 / 12 / 2017:

  bu işi rahatlıkla yapabilirim. istanbul gaziosmanpaşada ikamet ediyorum lütfen bilgilerimi paylşaın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir