Evde Papatya Paketleme İşi ile Ek Gelir İmkanı

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 23:36

Evde paketleme işi yaparak ayda minimum 500 TL ek gelir elde eden insanlar bulunuyor. Bu insanların büyük bir kısmı ise evde paketleme işine mahsus olarak ev hanımlarımız olmaktadır. Günümüzde ev hanımları ayda 500 TL ile 2500 TL arasında ek gelir elde edebiliyorlar. Aktarcılarda satılan paketli haldeki papatyalar sayesinde insanlar evlerinin güzel kokmasının yanı sıra dolaplarında ve hayat alanlarının bir çok farklı yerinde papatya kullanmaktadır.

Hayatınızı daha yaşanabilir hale getirmek ve var ise ailenize ekonomik destek de bulunmak için yapmanız gereken ek gelir işleri bularak bu işleri sabırlı ve disiplinli bir şekilde yapmak olacaktır. Evde papatya paketleme işi yapmak da son zamanların en popüler olan evde ek gelir imkanlarından bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Bu ek gelir işine bir nevi kolay para da diyebiliriz. Çünkü daha önce ki paketleme işi önerilerimiz gibi papatya paketleme işinin de herhangi bir zorluğu bulunmuyor.

Evde Papatya Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde papatya paketleme işi yukarıda bahsettiğimiz gibi oldukça kolaydır. Size işi veren işletme papatyaları ve paketleri size ulaştırıyor ve gramajını da belirterek size paket başına ödeme yapıyor. Paket başına 10 kuruş ile 25 kuruş arasında para kazanmanız mümkün hale geliyor. Tabi durum böyle olunca özellikle ev hanımları çok güzel bir şekilde ek gelir elde edebiliyor. Tabi ki sadece ev hanımları değil ek gelir elde etmek isteyen her insan bu işi rahatlıkla yapabilir. Sizden istenilen tek şey konuştuğunuz paketleme sayısını gerçekleştirmeniz. Yani disiplin ve sabırlı olup, işi başarılı bir şekilde tamamlamak.

Evde Papatya Paketleme İşi Veren Firmalar

Bu işi veren firmalara genellikle aktarcılar olmaktadır. Aktarcılar ile iletişime geçmenizin yanı sıra konu altında yer alan yorum bölümüne sizinle iletişime geçebileceğimiz mail adresinizi doğru bir şekilde yazdığınız takdir de evde papatya paketleme işi veren firmaların yanı sıra farklı iş kategorilerinden de ek iş bulma şansınız bulunuyor.

Etiketler:, , ,

Evde Papatya Paketleme İşi ile Ek Gelir İmkanı için yapılan yorumlar : 4 Yorum yapıldı


 1. Hatice  yorumladı. 7:24 am - 02 / 01 / 2018:

  haticeersek97@gmail.com bana ulaşabilirsiniz.

 2. Bilal  yorumladı. 12:13 am - 04 / 01 / 2018:

  mail adresimden iletişime geçer misiniz lütfen?

 3. Pelin  yorumladı. 1:27 pm - 05 / 01 / 2018:

  Ulasın bana lutfen

 4. Şeyma  yorumladı. 6:19 am - 31 / 03 / 2018:

  Merhaba 2 kişiyiz istanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir