Evde Muz Toka İşi ile Ek Gelir Fırsatı

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 11:19

Ev hanımlarının aile ekonomisine katkı sağlamak için evden yapacağı ek gelir işleri her geçen gün farklı bir sektörden farklı bir ürün ile karşımıza çıkıyor. Küçük veya büyük çaplı bütün firmaların bu işi ev hanımlarına yaptırmak istediğini böylece bütçeden daha az para harcamaları dolayısıyla her geçen gün evden yapılacak işlerin sayısı çoğalıyor. Evde muz toka işi yaparak çok güzel paralar kazanabilme şansınız bulunuyor. Sadece ek gelir olarak düşünenler için de yorulmadan, düşünmeden mutfak masraflarını çıkarabilecekleri iyi paraların olduğunu söyleyebiliriz. Lafı daha fazla uzatmadan bu işten minimum ne kadar kazanabilirsiniz, bu işi veren firmalara nereden ulaşabilirsiniz ve bu işin nasıl yapılacağını sizlere anlatalım.

Evde Muz Toka İşi Nasıl Yapılır?

Bu işi yapabilmek için hiç bir meziyetinizin olmasına gerek yoktur. Biraz elinizin becerikli olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra ufak tornavida kullanabiliyor olmanız önemlidir. Anlaşma yaptığınız firmanın bu iş için gerekli olan bütün malzemeleri sizlere temin ettiğini söyleyebiliriz. Ayrıca evde muz toka işinin nasıl yapacağını bir kaç uygulamalı örnek ile sizlere göstereceklerdir. Sizin tek yapmanız gereken ise dikkatlice izlemek ve öğrenmek olacaktır.

Tokalar, geçmişte günümüzde ve geleceğimizde kadınların vazgeçemeyeceği aksesuarlardan birisidir. Ancak evde muz toka montajı işini sadece ev hanımları değil aynı zamanda şehir dışında olan üniversite öğrencileri de günlük harçlıklarını çıkarmak adına yapabilir. Sizin yapmanız tek gereken iş size bu işi verecek firmayı bulmak ve onlarla anlaşma sağlamak olacaktır.

Evde Muz Toka Montajı Veren Firmalar

Bu işi veren firmaların size ulaşmasını sağlamak için konu altında yer alan yorum kısmına iletişim bilgilerinizi bırakarak, size ulaşmalarını sağlamak olacaktır. Ancak iletişim bilgileriniz derken özellikle cep telefonu numaranızı yazmamaya özen göstermelisiniz. Yaşadığınız ili ve e-postanızı yazdığınız takdir de firmaların sizinle iletişime geçme fırsatı daha yüksek olacaktır.

 

Etiketler:, , , , ,

Evde Muz Toka İşi ile Ek Gelir Fırsatı için yapılan yorumlar : 8 Yorum yapıldı


 1. fatma gülizar kayhan  yorumladı. 9:36 pm - 17 / 12 / 2017:

  37 yaşında ev hanımıyım. Bayburtta yaşıyorum bu işi yapmak istiyorum. Benimle iletişime geçer misiniz?

 2. Hasret  yorumladı. 10:41 pm - 03 / 01 / 2018:

  Ulaşırsanız sevinirim

 3. Ayşe Demir  yorumladı. 6:46 pm - 04 / 01 / 2018:

  Konya’da öğrenci bu işe çok ihtiyacım var Lütfen bana ulaşın

 4. Dilan  yorumladı. 6:55 pm - 04 / 01 / 2018:

  Konya’da 5 öğrenciyiz bu işe ihtiyacımız var lütfen bize ulaşın

 5. İREM  yorumladı. 11:24 pm - 04 / 01 / 2018:

  Çocuk gelişimi mezunuyum el becerim gayet iyi bu işi yapabilirim Ankara’da yaşıyorum

 6. Elif  yorumladı. 10:40 pm - 10 / 01 / 2018:

  İşi yapmak istiyorum. İletişime geçer misiniz?

 7. Nurgül  yorumladı. 11:11 am - 27 / 01 / 2018:

  Çok severek yapabileceğim bir ek iş dönüş yaparsanız sevinirim

 8. zehra  yorumladı. 5:56 am - 01 / 04 / 2018:

  Merhaba Adana /Ceyhan da ikamet ediyorum. 5 kişilik ekibimiz var verilen işleri en kısa sürede tamamlama garantisi veriyoruz. Mümkün olan en kısa sürede irtibata geçerseniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir