Evde Mandal Montaj İşi ile Ek Gelir Fırsatı

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 22:05

Sürekli olarak çalışabileceğiniz iş bulmakta zorlanıyorsanız ve bu süre zarfında elinizden geldiğince para kazanmaya çalışıyorsanız yapmanız gereken çok basit ek gelir elde edebileceğiniz evde mandal montaj işini yapmak size çok güzel paralar kazandıracaktır. Bu işin aslında tamamen ev hanımları için uygun olduğunu söylemeliyiz. Durum böyle olunca özellikle çocuk sahibi olanların çok güzel bir şekilde aile ekonomisine katkıda bulunabileceğini söyleyebiliriz. Evde mandal montaj işi hakkında merak ettiğiniz bütün bilgileri bu konumuzda, yazımızın aşağısında bulabilir ve kafanızda bulunan soru işaretlerini giderebilirsiniz.

Evde Mandal Montajı İşi Nasıl Yapılır?

Özellikle ev hanımları bu yazıyı okumadan önce dahi bozulan veya hasar gören mandalları bir şekilde tamir etmeyi başarmıştır. Yaylarından ayrılan mandallarını tamiri gerçekten çok kolay. Ancak buna rağmen nasıl yapılacağına dair bir fikriniz yoksa veya daha önce hiç bu işi yapmadıysanız Youtube üzerinden izleyeceğiniz birkaç detaylı video sayesinde konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu işi yapabiliyorum diyorsanız evde montaj işi veren firmalar ile iletişime geçebilir ve hemen ek gelir elde etmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca konu altına yapacağınız yorumlarda belirttiğiniz mail adresine sizin için uygun iş ilanlarını yollayabiliriz.

Evde Mandal Montajı ile Ne Kadar Kazanırım?

Yapacağınız iş ile doğru orantılı olarak kazancınız artacağını tahmin edebilirsiniz. Bu işi veren firmalara baktığımızda genellikle adet başına çalıştıklarını görebiliriz. Piyasadaki fiyatlar baz alındığında mandal başına 5 ila 10 kuruş arasında para kazanabilirsiniz. Çok basit bir şekilde yaptığınız işe bağlı olarak hafta minimum 300 TL ek gelir elde edebilir, çocuklarınız okul harçlığının yanı sıra mutfak alışverişinize dahi bütçe yaratabilirsiniz.

Evde Mandal Montajı İşi Veren Firmalar

Bildiğiniz üzere ülkemizin hemen hemen her şehrinde ucuzluk pazarı olarak geçen dükkanların olduğu mandaldan tutunda bardak, iskambil kağıtları, saatler vb. her ürünü bulabildiğiniz dükkanların bu işleri ev hanımlarına verdiğini söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra aşağıda yorum kısmına yazacağız iletişim bilgileriniz ile iş verenlerin size ulaşmasını sağlayabilir ve en kısa zamanda ek gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

Etiketler:, , , , , ,

Evde Mandal Montaj İşi ile Ek Gelir Fırsatı için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. Nadir  yorumladı. 6:47 pm - 22 / 12 / 2017:

    Bende evde mandal montajı işini yapmak istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir