Evde Kulak Çubuğu Paketleme İşi ile Ek Gelir İmkanı

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 21:41

Kişisel temizliğin yanı sıra temizlik ve hijyen açısından kulak çubuğu oldukça önemli bir araçtır. Durum böyle olunca temizlik sektöründe gerçekten önemli bir payı olan kulak çubuğu üreten firmaların sayısı her geçen gün artmaktadır. Bunun yanı sıra ek gelir elde etmek isteyen herkes için oldukça yararlı bir ek gelir imkanı olmayı da başarmıştır. Günümüzde paketleme işi genellikle makineler sayesinde gerçekleştiriliyor olsa dahi bazı küçük işletmelerin evde kulak çubuğu paketleme işini, evinde çalışıp ek gelir elde etmek isteyen insanlara verdiğini söyleyebiliyoruz.

Kulak Çubuğu Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Eğer birden fazla kişi ile bu işi yaparsanız ek gelir imkanı olmasının yanı sıra oldukça büyük paralar kazanabilme şansınız bulunuyor. Bu işi size veren firmaların sizlere gerekli olan her şeyi temin ettiğini söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra malzemeler için harcamanız gereken herhangi bir meblağ bulunmamaktadır. Firmalar size kulak çubuklarını ve plastik kutuyu temin etmektedirler. Daha sonrasında ise sizden yapmanızı istedikleri tek şey size söylenen adet kadarıyla kulak çubuklarını paketlemeniz olacaktır. Eğer daha önce bu işin yanı sıra farklı paketleme işleri yaptıysanız bu işi de kolaylıkla yapabilmeniz mümkün olacaktır.

Evde kulak çubuğu paketleme işi veren firmaların size tanıdıkları süre zarfında bu işi yapmanız taktirde ek olarak yapmanızı istedikleri farklı bir iş veya beklenti bulunmamaktadır. Öğrenci, emekli veya ev hanımı olun fark etmez bu işi kolaylıkla yapabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz.

Evde Kulak Çubuğu Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde kulak çubuğu paketleme işi yapmak istiyorsanız ve bir an önce ek gelir elde etmeye çalışıyorsanız yapmanız gereken sayfanın altında yer alan yorum bölümüne sizinle iletişime geçebilecekleri bir mail adresi yazmak olacaktır. Bunun yanı sıra cep telefonunuzu, olumsuz durumlarla karşılaşmamak adına paylaşmamanızı rica ediyoruz. İsim ve soyisiminizi sizinle doğru bir şekilde iletişim kurabilmemiz için doğru yazmanız önemli olacaktır. Bu işi yaparak ayda 1500 TL ek gelir elde etmeniz mümkündür. Özellikle ev hanımları bu işi yaparak aile ekonomilerine önemli katkı sağlamaktadırlar.

Evde kulak çubuğu paketleme işi yapmanın yanı sıra farklı ek iş yöntemleri hakkında bilgi sahibi olmak için bu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler:, , , ,

Evde Kulak Çubuğu Paketleme İşi ile Ek Gelir İmkanı için yapılan yorumlar : 10 Yorum yapıldı


 1. Rana İdil ÖZDOĞAN  yorumladı. 9:02 am - 16 / 01 / 2018:

  Bilgi alabilir miiyim?

 2. Nesrin tekin  yorumladı. 10:35 am - 16 / 01 / 2018:

  Evde ek gelir yapmak istiyorum

 3. Rıza Bağlan  yorumladı. 4:43 pm - 16 / 01 / 2018:

  Acil durumdayım lütfen yardımcı olun Eskişehir de ikamet etmekteyim.

 4. Kamil  yorumladı. 3:27 pm - 26 / 01 / 2018:

  Evde ek gelir yapmak istiyorum

 5. Nurgül  yorumladı. 11:10 am - 27 / 01 / 2018:

  Aradığım ve severek yapabileceğim bir ek iş olucak bana. Dönüş yaparsanız sevinirim

 6. TUĞBA  yorumladı. 10:15 pm - 23 / 02 / 2018:

  İşimi severek ve isteyerek yapacağımdan emin olabilirsiniz.

 7. ebru  yorumladı. 9:32 pm - 24 / 02 / 2018:

  Bu işi yapabilirim

 8. eda  yorumladı. 7:43 am - 27 / 02 / 2018:

  bu işi yapabilirim

 9. Emine YAŞAR  yorumladı. 12:37 pm - 18 / 03 / 2018:

  Evde çalışmak zorundayım.Geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum.Teşekkürler

 10. Eylül  yorumladı. 9:24 am - 25 / 03 / 2018:

  Konya’da ikamet etmekteyim bilgi alabilir miyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir