Evde Kına Paketleme İşi ile Ek Gelir

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 02:17

Zorlaşan hayat şartları nedeni ile insanlar ek gelir elde etmeye ihtiyaç duyuyorlar. Özellikle aile geçindirmek ile yükümlü olan insanların her geçen gün daha fazla ihtiyacı olduğu için dolayısıyla ek gelir elde etmeleri gerekiyor. İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa gibi büyük şehirlerde yaşayanlar için ise ek gelir elde etmeleri oldukça önemli bir hal alıyor. Gündelik hayat içerisinde boş vakitlerinizi, doğru bir şekilde değerlendirerek evden para kazanma şansınız bulunuyor. Ek gelir elde etmek isteyen insanlar için kına paketleme işi çok güzel bir ek gelir kaynağı olmaktadır.

Evde Kına Paketleme İşi

Evde Kına Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Bu işi yapabilmek için herhangi bir eğitim veya kursa katılmanıza gerek yoktur. Yani vasıf gerektirmeyen bir ek gelir işidir. Sizlere bu işi veren firmalar neler yapacağınız konusunda bilgilendirmede bulunacaktır. Bu bilgilendirme genel olarak pakete ne kadar kına koyacağınızla alakalıdır. Söylenene uyduğunuz takdirde yapmanız gereken tek şey kınayı pakete koymak ve paketi kapatmak olacaktır. İlk başlarda sizin için sıkıcı olsa dahi para kazanmanız ile doğru orantılı olarak pratik hale gelecek ve iyi bir ek gelir elde edeceksiniz.

Evde Kına Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

El becerinizin gelişmesi ile birlikte yapacağınız kına paketleme sayısı artacaktır. Durum böyle olunca yapacağınız iş ve kazanacağınız miktar da doğru orantılı olarak artacaktır. Paketleme başına 25 – 50 kuruş arasında firmaya göre değişiklik göstermektedir. Ek kazanç sağlayan işler arasında en kolay kazanç kaynağı olacağı aşikar. Bir diğer ek gelir fikri ile ilgili yazımıza bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Etiketler:, , ,

Evde Kına Paketleme İşi ile Ek Gelir için yapılan yorumlar : 5 Yorum yapıldı


 1. Evde Dantel İşi ile Ek Gelir İmkanı | Ek Gelir İşleri - Evden ve İnternetten Ek Gelir İmkanları  yorumladı. 1:22 am - 01 / 12 / 2017:

  […] ve yine evinizde oturup boş vakitlerinizi değerlendirip, para kazanabileceğiniz http://ekgelirisleri.com/evde-kina-paketleme-isi-ile-ek-gelir/ yazımıza göz […]

 2. Nagihan  yorumladı. 6:05 pm - 02 / 12 / 2017:

  Yararlı ve pratik bilgiler..

 3. Aslı  yorumladı. 9:21 pm - 08 / 12 / 2017:

  Bu işinbu kadar para kazandıracağına emin misiniz? Ben inanmıyorumancak olursa yaparım yine de

 4. Meryem  yorumladı. 3:51 pm - 10 / 12 / 2017:

  İstanbul’da yaşıyorum. Evde kına paketleme işi yapabilirim. Bana yardımcı olabilir misiniz

 5. İlayda  yorumladı. 10:32 pm - 11 / 03 / 2018:

  Burhaniyede oturuyoruz 2 kişiyiz bu işi yapmak istiyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir