Evde Islak Mendil Paketleme İşi ile Ek Gelir Fırsatı

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 13:20

Para kazanmak isteyen ve para kazanmanın yanı sıra aile ekonomisine az dahi olsa katkı da bulunmak isteyenler için birbirinden farklı ek gelir işleri bulunuyor. Bu ek gelir imkanlarından bir tanesi de evde ıslak mendil paketleme işidir. Sitemizde yapabileceğiniz birbirinden farklı onlarca ek iş imkanı bulunmaktadır. Bunlardan sizin için en uygunu hangisi ise o yazının altındaki yorum bölümünde kendinizi tanıtmanın yanı sıra iletişim bilgilerinizi de yazarsanız o ek işi yapabilme şansınız bir o kadar artacaktır. Bu yazımızda da konu başlığından da anlayabileceğiniz gibi evde ıslak mendil paketleme işi nasıl yapılır, bu işi veren firmalara nasıl ulaşabiliriz bu konulara değinmeye çalışacağız.

Islak mendiller evimizin ve sokaktayken bizlerin değişilmezi olmayı başarmıştır. Öyle ki çocuklardan, büyüklere bir çok farklı insan yanlarında ve evlerinde sürekli olarak ıslak mendil bulundurmayı tercih ediyor. Durum böyle olunca ıslak mendil üretimi her geçen gün artıyor. Durum böyle olunca insanların ek gelir elde edebilecekleri farklı iş kolları da karşılarına çıkıyor. Evde ıslak mendil paketleme işi yaparak ayda 1000 TL ek gelir imkanı yaratabilirsiniz. Diğer paketleme işlerinde olduğu gibi bu işi de en çok yapanların ev hanımları olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Öyle ki Türkiye genelinde binlerce ev hanımı bu iş sayesinde ev bütçesine çok güzel katkı sağlayabiliyor.

Evde Islak Mendil Paketleme İşi Veren Firmalar

Yaşam standardınızı en üst noktalara çekmek için ek gelir işi yapmanız günümüzün olmazsa olmazlarından. Bu işi yapabilmek için yapmanız gereken Google üzerinden bu işi veren firmaları araştırmanın yanı sıra konumuzun en altında yer alan yorum kısmına sizinle iletişime geçebileceğimiz mail adreslerinizi bırakmak olacaktır.

Özellikle İstanbul, Ankara, Bursa gibi büyük şehirlerimizde hayatınızı idame ettiriyorsanız sadece evde ıslak mendil paketleme işi değil onlarca birbirinden farklı paketleme işi yaparak ek gelir elde etmeniz mümkün. Bu işi veren firmaların büyük, küçük, resmi ve mahalle arasındaki dükkanlarda olduğunu bile söyleyebiliriz. Yapmanız gereken konu altına adınızı, soyadınızı ve iletişim bilgilerinizi doğru bir şekilde girmektir. Lütfen cep telefonu numaranızı yazmamaya özen gösterin.

Etiketler:, , , ,

Evde Islak Mendil Paketleme İşi ile Ek Gelir Fırsatı için yapılan yorumlar : 9 Yorum yapıldı


 1. Şeyma ceylan  yorumladı. 3:49 pm - 04 / 01 / 2018:

  bu işi rahatlıkla yapabilirim. lütfen benimle mail adresimden iletişime geçer misiniz?

 2. Çigdem sirkecier  yorumladı. 6:33 am - 05 / 01 / 2018:

  Bu işe talibim.

 3. Mesut doğan  yorumladı. 8:52 am - 05 / 01 / 2018:

  Evde aksam ve haftasonu cok boş vaktim bar 3 erkeğiz ve pratiğiz her paketleme işini yapabiliriz

 4. Pelin  yorumladı. 1:22 pm - 05 / 01 / 2018:

  Bana ulasn lutfen cok pratgmdir

 5. FERDİ GÜL  yorumladı. 3:28 pm - 06 / 01 / 2018:

  bu mail üzerinden bana ulaşabilirsiniz. Öğrenciyim. Denizli de okuyorum

 6. Elif  yorumladı. 10:43 pm - 10 / 01 / 2018:

  İletilime geçermisiniz?

 7. gönül  yorumladı. 11:27 am - 20 / 02 / 2018:

  samandıra hemen başlarım

 8. ebru  yorumladı. 9:41 pm - 24 / 02 / 2018:

  ankarada yaşıyorum bu işi yapabilirim

 9. Ismail gurler  yorumladı. 1:26 pm - 08 / 03 / 2018:

  Merhaba esenyurt ve Beylikdüzünde yaklaşık 15 kişilik bir ekibimiz var her türlü paketleme ve montaj işlerini hızlı bir şekilde yaparak zamaninda teslim ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir