Evde Ihlamur Paketleme İşi ile Ek Gelir

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 17:09

Kadın veya erkek, öğrenci veya çalışan, ev hanımı yada işsiz her ne olursanız olun çok rahat bir şekilde yapabileceğiniz bir ek gelir fikri ile daha karşınızdayız. Kış mevsiminde sürekli olan olarak tüketilen ve hatta en az çay kadar tercih edilen ıhlamur, ek gelir elde etmek ve aile ekonomisine can vermek isteyen insanlar için bir ek gelir kapısı olmayı da başarıyor. Özellikle İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa vb. büyük şehirlerde yaşayan insanların organik bitkilere ve çaylara daha fazla ihtiyacı oluyor. Durum böyle olunca özellikle İstanbul’da bu işi evlere veren bir çok farklı firma bulunuyor. Ayrıca ıhlamur işini yapan küçük işletmeler için oldukça zaman alan bir iş olan ıhlamur paketleme işini daha çok bu işi evde ek gelir için yapmak isteyen insanlara vermeyi tercih ediyorlar.

Evde Ihlamur Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Bu işi yapmak isteyenlere bu işi yapabilmeniz için gerekli olan bütün malzemelerin size işi verecek olan firma tarafından temin edileceğini söyleyebiliriz. Bu yüzden evde ıhlamur paketleme işi yapabilmeniz için herhangi bir harcama yapmanıza gerek yoktur. Evde ıhlamur paketleme işi yapmanız için gerekli olan ve size temin edilen malzemeler şöyle: poşet, zımba ve ıhlamur. Evet, hepsi sadece bu kadar. Bu işi veren firmaların günlük veya haftalık çalıştıklarını söyleyebiliriz. Paketlerin 50 ile 250 gr arasında değişen gramajları bulunmaktadır.

Evde Ihlamur Paketleme İşi ile Ne Kadar Kazanırım?

Bu tamamen sizin performansınız ile doğru orantılıdır. Durum böyle olunca ne kadar çok çalışırsanız kazancınız da o kadar yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca anlaşma yaptığınız işletme veya firma sayısının arttırıp, paketlediğiniz ıhlamur sayısına göre daha fazla para kazanabilirsiniz. Firmaların genel olarak bir pakete 5 kuruş fiyat biçtiklerini söyleyebiliriz. Günde 1000 adet paketleme yaptığınızı düşünürsek ki bu rakam biraz fazladır, günde 50 TL kazanma şansınız bulunuyor.

Evde Ihlamur Paketleme İşi Veren Firmalar

Eğer sizde evinizde oturduğunuz yerde herhangi bir zorluk gerektirmeyen bir iş yapmak istiyorsanız bu konu altına yorumda bulunabilir ve sizinle iletişime geçmelerini sağlayabilirsiniz. Sitemizde yer alan diğer ek gelir işlerinden haberdar olabilmek için web sayfamızı sürekli olarak takip etmeyi de unutmayın.

Etiketler:, , , ,

Evde Ihlamur Paketleme İşi ile Ek Gelir için yapılan yorumlar : 4 Yorum yapıldı


 1. Merve  yorumladı. 12:47 am - 15 / 12 / 2017:

  merhaba,

  İzmir’de ev hanımıyım. 36 yaşındayım ve 2 tane çocuğum var. aileme katkı sağlamak için bu işi yapmak istiyorum. lütfen benimle mail adresimden iletişime geçer misiniz? teşekkürler, iyi çalışmalar

 2. Nezahat  yorumladı. 7:51 pm - 17 / 12 / 2017:

  Trabzonda yaşıyorum ve bu işi yapmak istiyorum acaba Trabzon’da bu işi veren firmalar var mı?

 3. Selma  yorumladı. 1:50 pm - 22 / 12 / 2017:

  Bende ek iş istiyorum gerçekten ihtiyacım var

 4. FERDİ GÜL  yorumladı. 1:22 pm - 06 / 01 / 2018:

  bu mail üzerinden bana ulaşabilirsiniz. Öğrenciyim. Denizli de okuyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir