Evde Boncuk İşi Yaparak Ek Gelir

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 17:04

Ev hanımlarının özellikle senelerden beri yaptığı çok güzel bir ek gelir kaynağı olan evde boncuk işi ile çok güzel paralar kazanabilirsiniz. Bu işi verene iş verenlerin genellikle toplu iş verdikleri bilinmektedir. Haftalık veya aylık olarak yapılan boncuk işi sayesinde ciddi bir ek gelirin yanı sıra büyük meblağlar kazanabilirsiniz. Toplu işlerin yanı sıra tane olarak yapılan yani günlük işlerinde bu iş kolunda olduğunu söyleyebiliriz.

Evde Boncuk İşi Nereden Alabilirim?

Evde boncuk işi yaparak para kazanmayı seçtiyseniz kesinlikle Instagram ve diğer sosyal medya sitelerinde araştırma yapmanızı öneriyoruz. Boncuk ile alakalı ürünlerin satışını yapan onlarca ve belki de yüzlerce butik hesabı bulunmaktadır. Bu online mağazalar ile iletişime geçerek sipariş almanız gerçekten çok kolay. Öyle ki bu mağazalar ile direkt mesaj yolu ile veya profilde belirtilen telefon numarası sayesinde iletişime geçmeniz oldukça kolaydır. Bu işi veren iş verenlerin bazı zamanlarda malzeme teminatında da bulunduğunu söyleyebiliriz. Bu yüzden giderlerinizin en aza indirgendiğinde çok daha iyi paralar kazanmanız ise mümkün hale geliyor.

Evde Boncuk İşi Nasıl Yapılır?

Eğer bir yere bağlı kalmadan kendi başınıza üretip, satışını da kendiniz yapmak istiyorsanız işiniz bir kaç kat daha zor olacağını söyleyebiliriz. Bunun için başlangıçta 100 – 200 TL gibi bir meblağ sizler için yeterli olacaktır. Tabi öncesinde başka yerlere çalışarak da bu parayı temin edebilirsiniz. Eğer kendin pişir kendin ye şeklinde çalışacaksanız ürünlerini Instagram üzerinden satmakla birlikte e-ticaret platformlarında da satabilirsiniz. Bu işi yapmadan önce ise mutlaka bir piyasa araştırması yaparak bu işi yapan insanların nasıl fotoğraf, fiyat vb. bilgilerine ulaşarak iş kolu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu işi yaparak hatırı sayılı ek gelir elde eden insanlar bulunuyor. İşin kolay olması sakın size yanılgıya düşürmesin, satış yapmak ve o ürünü başarılı bir şekilde pazarlamakta emek istiyor. Ancak bu kombinasyonların hepsini doğru bir şekilde yaparsanız da gerçekten iyi paralar kazanıyor ve sonrasında ise siz müşterileri değil, müşteriler sizi buluyor.

Etiketler:, ,

Evde Boncuk İşi Yaparak Ek Gelir için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. Evde Kına Paketleme İşi ile Ek Gelir | Ek Gelir İşleri - Evden ve İnternetten Ek Gelir İmkanları  yorumladı. 2:17 am - 30 / 11 / 2017:

    […] olacağı aşikar. Bir diğer ek gelir fikri ile ilgili yazımıza bu sayfadan […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir