Evde Boncuk İşi ile Ek Gelir İmkanı 2018

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 23:39

İnsanların her geçen gün ihtiyaçlarının artması ile birlikte doğru orantılı olarak daha fazla para kazanmaya ve dolayısıyla ek işe de ihtiyaç duyduklarını söyleyebiliriz. Evde boncuk işi yaparak son yıllarda özellikle ev hanımlarının çok güzel bir ek gelir elde ettiklerini söyleyebiliriz. Evde boncuk işi yaparak para kazanan hanımların sayısı her geçen gün artmaktadır. Bunun nedeni ise boncuğun kıyafetten tutunda, aksesuarlara, süs eşyalarına, ev dekorasyonuna kadar bir çok farklı alanda kullanılıyor ve dolayısıyla hem firmalar için hem de ek gelir için ek iş arayanlar için çok güzel bir fırsat kapısı oluyor. Özellikle İstanbul, İzmir ve Antalya gibi şehirlerde boncuk işi veren firmaların sayısının oldukça fazla olduğunu söyleyebiliriz.

Boncuklar genellikle hediyelik eşya sektöründe sıklıkla kullanıldığı için yukarıdaki paragrafın son cümlesinde bahsettiğimiz şehirlerde sıklıkla ev hanımları için ek gelir imkanı oluyor. Kazancı ve satışı ile ters orantılı olarak boncuğun maliyetinin çok az olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Dilerseniz bu firmaların size iş vermelerini beklemeden kendinizde boncuklar ile çeşitli hediyelik eşyalar yapıp, Instagram üzerinden ve diğer sosyal medya mecralarından satış işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca şu konularımıza da göz gezdirmenizi öneriyoruz; Instagram’dan Para Kazanmak 2018 & Facebook’tan Para Kazanma 2018

Evde Boncuk İşi Nasıl Yapılır?

Evde boncuk işi tamamen sizin hayal gücünüze bağlı olmasıyla birlikte işi veren firmaların istedikleriyle doğru orantılı olarak yapılmaktadır. Süs eşyası, takı, işleme, çeyizlik vb. aklınıza gelebilecek bir çok alanda boncuğu kullanabilirsiniz. Ayrıca Youtube üzerinden yapacağınız ufak bir araştırma sayesinde çok daha güzel fikirler elde edebilirsiniz.

Evde Boncuk İşi Veren Firmalar

Bu işi verenlerin özellikle İstanbul’da sokak aralarındaki dükkanlar olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra yine Google üzerinden yapacağınız araştırmalar sayesinde boncuk işi ile ek gelir elde edebilirsiniz. Bu işi yaparak ayda 1500 TL ek gelir elde eden ev hanımlarının olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca konu altına inerek yorum yapabilir ve firmaların size kolay bir şekilde ulaşmaları için bir adım atabilirsiniz.

Ek olarak; Evde boncuk işi yapmak ve ek gelir elde etmek istiyorsanız bulunduğunuz şehirdeki belediyenin internet sitesini ziyaret ederek kadın kollarının bu konuda eğitim verip, vermediğini öğrenebilirsiniz. Bu konuda kendinizi geliştirmek için mutlaka kadın kolları ile iletişime geçmenizi öneririz.

Etiketler:, , , ,

Evde Boncuk İşi ile Ek Gelir İmkanı 2018 için yapılan yorumlar : 6 Yorum yapıldı


 1. cansu  yorumladı. 8:03 pm - 23 / 12 / 2017:

  İstanbul eyüpte yaşıyorum ek gelir işi arıyorum ve bu işi yapabilirim

 2. Tehran  yorumladı. 5:16 pm - 26 / 12 / 2017:

  Ardahanda yasiyorum ede ek gelir isi ariyorum bu isi yapa bilirim

 3. gamze  yorumladı. 4:50 pm - 27 / 12 / 2017:

  Aksarayda Oğrenciyim bu işe ihtiyaacim var

 4. gül  yorumladı. 10:08 pm - 03 / 01 / 2018:

  iş başvurusu

 5. Ayse  yorumladı. 1:42 pm - 01 / 02 / 2018:

  Bilgi alabilir miyim?

 6. ekrem  yorumladı. 9:06 am - 26 / 03 / 2018:

  ıstanbul beyoglunda oturuyorum bu ısı yapabılırım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir