Düğme Paketleme ile Evden Ek Gelir İmkanı

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 16:04

Evde oturan erkek veya kadın fark etmeksizin herkesin yapabileceği oldukça basit bir ek gelir kaynağı olan düğme paketleme işi uzun yıllardan bu yana özellikle ev hanımları için ek gelir imkanı olmaktadır. Tam zamanlı iş arama evresinde olan kişilerin boş kalmamak ve aile ekonomisine katkı sağlamak amacıyla bu işi yaptıklarını söyleyebiliriz.

Düğme paketleme işi ile birlikte bazı iş verenler etiketleme işini de yaptırmaktadır. Bu iş verenlerin pek iyi niyetli olduğunu söylemek ne yazık ki doğru olmayacaktır ancak hiç bir iş yapmamaktansa iki işi bir arada yapmak isteyen insanlarda bulunmaktadır. Bu yüzden bu iş verenler masrafı en aza indirgemek için hem düğme paketleme hem de etiketleme işlerini bir kişiye verebilmekteler.

Evde Düğme Paketleme İşini Nereden Alabilirim?

Düğme paketleme işini iş verenler daha ucuza mal etmek için genellikle sokak aralarında ufak dükkanlarda birlikte çalışan kadınlara vermektedir. Düğmenin giydiğimiz büyün pantolon, kıyafet, gömlekte olduğunu da göz önünde bulundurursak devamlı ihtiyaç olunan bir parça olduğunu da kabul edebiliriz. Ek gelir elde etmek isteyenler için onlarca birbirinden farklı ek iş imkanı bulunmaktadır. Düğme paketleme işi ise bu işler arasında en basit şekilde para kazanabileceğiniz iştir.

Düğme paketleme işi genel olarak günlük ve haftalık olarak yapılmaktadır. Buda demek oluyor ki elinize devamlı olarak canlı para geçecek ve sizi daha fazla çalışmaya teşvik edecektir. Yani sizleri motive edecektir. Basit bir iş yaparak ek gelir elde etmek istiyorsanız sizde bu konu altına yorum yapabilirsiniz.

 

Etiketler:, ,

Düğme Paketleme ile Evden Ek Gelir İmkanı için yapılan yorumlar : 3 Yorum yapıldı


 1. Ayşe Demir  yorumladı. 6:51 pm - 04 / 01 / 2018:

  Konya’da 5 öğrenciyiz bu işe çok ihtiyacımız var lütfen bize ulaşın

 2. Pelin  yorumladı. 1:34 pm - 05 / 01 / 2018:

  Bu isi yapabilirim bana ulasır mısnz?

 3. Anıl Bayırbaşı  yorumladı. 11:31 pm - 17 / 01 / 2018:

  Çiğdem Bayırbaşı
  Ev Hanımı
  Eskişehir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir