Anket Doldurarak Ek Gelir 2018

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 13:02

Evde oturmanın yanı sıra internette yapacağınız bir işiniz yoksa çok kolay bir şekilde anket doldurarak para kazanabilirsiniz. Günümüzde insanların çoğu interneti gerek bilgisayar üzerinden gerekse akıllı cep telefonları ile birlikte sürekli olarak kullanmaktadırlar. Durum böyle olunca bunu daha keyifli hale getirip, ek gelir elde etmek isteyen insanların sayısı her geçen gün artıyor. Tabi bunu da fırsat bilen iş verenler hem kendilerinin kazanabileceği hem de insanların kolay bir şekilde para kazanmalarını sağlayacakları ek iş fikirleri ile karşımıza çıkıyor.

Şunu en baştan söylemek de fayda var. Online anketler ile yüksek meblağlar kazanamazsınız. Ancak yine de sürekli ve düzenli olarak bu işi yaptığınız takdir de hatırı sayılır bir ek gelir elde edebilirsiniz. Yani sizi zengin yapmayacaktır. Anket doldurarak para kazanabileceğiniz yüzlerce site bulunmaktadır. Bu anket sitelerinde toplumsal araştırmaların yanı sıra ürünler hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için çeşitli araştırmalar yapılmaktadır. Sizden tek istenilen ise bu sitelere üye olarak, sizde gönderilen anket formunu doğru bir şekilde doldurmak ve bunun her saat başında veya her gün içerisinde bir kaç defa yapmak. Gün içerisinde ne kadar anket dolduracağınız tamamen sizin performansınız ile alakalıdır. Tabi ki daha fazla ek gelir istiyorsanız yapmanız gereken ise birden fazla anket sitesine üye olmak ve boş vakitlerinizi bu sitelerdeki anketleri doldurarak geçirmek. Doğrusunu söylemek gerekir ise birden fazla anket sitesine üye olarak ek gelir elde etmeniz çok daha kolay olacaktır.

Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler?

Google’dan ve diğer arama motorlarından yapacağınız araştırmalar ile onlarca farklı online anket doldurma sitesine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ancak örnek olması açısından; clixsense.com – neobux.com 

2018 yılında bu işi part-time ve tam zamanlı olarak yapan çalışanlar arayan firmalar bulunuyor. Yine bunları Google üzerinden yapacağınız ufak bir araştırma sayesinde bulabilirsiniz. Ben küçük paralarla veya ek gelir olarak para kazanmak istemiyorum diyorsanız sabit maaşlı bir iş olarak da görebilirsiniz. Bu sektör özellikle az çok internet bilgisi olan gençlere hitap ediyor yani üniversite öğrencilerine.

Anket firmaları genel olarak AVM’lerde ve şehirlerin en merkezi semtlerinde bulunuyor. Örneğin; İstanbul’da Taksim, Bakırköy ve Kadıköy’de onlarca anket firması bulunuyor.

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir