2018 Yılında Yapılabilecek 4 Ek Gelir Fikri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 01:12

Tam zamanlı olarak çalışıp, gelir gider dengesini bir türlü sabitleyemeyen insanlar için birbirinden değerli ek gelir işi önerilerimiz bulunuyor. Bunları yapıp yapmayacağınız tamamen sizin yeteneğinize ve isteğinize bağlı. Bahsettiğimiz işlerin çok zor olduğunu söylemek veya herhangi bir vasıf gerektirdiğini söylemek yanlış olur. Tam zamanlı olarak çalışan biriyseniz ek iş yapmak zor gelebilir ancak yine de ek gelir elde etmeye ihtiyacınız varsa, yapabileceğiniz ek gelir iş fikirlerini sizler için aşağıda anlatıyoruz.

Makale Yazarak Para Kazanmak

Daha önce bu konu hakkında bir içerik hazırlamıştık. Ancak yine de hatırlatmakta fayda var. Bu önerimiz gerçekten her bilgisayarı bulunan ve internet bağlantısına sahip olanların yapabileceği bir iş. Tabi bunların yanı sıra biraz da yazma meziyetiniz bulunuyorsa işte gerçekten bu işi yaparken zevk alarak yapmanın yanı sıra güzel paralar kazanabilirsiniz. Bu işi yapanların ayda 1000 TL ek gelir ve daha fazlasını kazandıklarını söyleyebiliriz. Makale yazarak para kazanmak için daha doğrusu müşteri bulmak için makale platformları hakkında Google’da araştırma yapmanın sıra r10.net ve wmaraci.com gibi webmaster sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Makale yazarak para kazanan insanların ortalama olarak 100 kelimeyi 1 TL’den yazdığını ve bazı insanların 1000 kelimelik makale yazdırdıklarını bile söyleyebiliriz. Ayrıca; http://ekgelirisleri.com/yazi-yazarak-ek-gelir-elde-etmek bu linkteki yazımızı da okuyabilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimi ile Para Kazanmak

Eğer sizde gününüzün ve boş vakitlerinizin bir çoğunu sosyal medyada geçiyorsanız neden bu zamanı daha verimli geçirmeyi düşünmüyorsunuz? Yeni bilgi edinmenin yanı sıra para kazanmanızda yanında cabası olacaktır. Bu işi yapmanız gerçekten çok basit Facebook, Instagram ve Twitter hakkında bilgi sahibiyseniz ayda en az 500 TL ek gelir elde edebilirsiniz. Ayrıca; http://ekgelirisleri.com/instagramdan-para-kazanmak-2018/ ve http://ekgelirisleri.com/facebooktan-para-kazanma-2018/ linklerinde yer alan yazılarımıza da göz gezdirmeniz konu hakkında daha keskin bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır.

Bebek ve Çocuk Bakımı Yaparak Para Kazanmak

Bu iş daha çok 18 yaşından büyük kadınların yapabileceği bir iştir. Ve genel olarak üniversiteli bayanların harçlıklarının yanı sıra para kazanmak için yaptıkları bir iş olarak kabul görmektedir. 1 saatlik bakım işi en az 30 TL ile hesaplanıyor. Tabi bu konuda ne kadar deneyiminiz varsa sizin için o kadar daha fazla ek gelir imkanı sağlayacaktır. Bu işte gerçekten tavsiye edilmek fazlasıyla önemli.

Köpek Gezdirerek Para Kazanmak

Bu işi yapabilmek için gerçekten hayvanları ve dolayısıyla köpekleri seviyor olmanız gerekmektedir. Onlarında canlı olduğu gerçeğini asla ama asla unutmamız gerekiyor. Genellikle yurt dışındaki insanların ek gelir işi olarak gördüğü köpek gezdirme işi son yıllarda ülkemizde de İstanbul, Ankara ve İzmir gibi şehirlerde de bu işi yapan insanların arandığı biliniyor. Bir köpek gezdirmenin yanı sıra birden fazla köpekte gezdirmeniz mümkün. Bu tamamen sizin insanlarla kuracağınız iletişime ve sohbete bağlı. Bu işten saatlik olarak minimum 30 TL kazanmanız mümkün. 1 ayın 15 günü sadece akşamları dahi bu işi yapsanız ay sonunda sizin için mükemmel bir ek gelir kapısı olacaktır.

Etiketler:, , ,

2018 Yılında Yapılabilecek 4 Ek Gelir Fikri için yapılan yorumlar : 2 Yorum yapıldı


  1. Neriman  yorumladı. 8:07 pm - 17 / 12 / 2017:

    Sosyal medya yönetimi için bir kaç iş ilanını bende gördüm. Kendimi bu konuda geliştirmek istiyorum yardımcı olur musunuz

  2. Özlem  yorumladı. 11:33 am - 25 / 12 / 2017:

    Tekirdağ Çerkezköy’de yaşıyorum 4 yaşında çocuğum var ek gelir olarak bir çocuğa daha bakabilirim benimle iletişime geçer misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir